Kevermes SE – Füzesgyarmati SK II. 6-0 (3-0)

KSE: Horváth S. – Kukla L. Gy. (Orbán S.), Rung N. (Mag Z.), Plástyik M., Pain D. (Kovács J.), Kukla D., Szabó T. (Lakatos S.), Barna M., Bauer K., Puporka E., Prókai D. (Bauer K.)

Cserék: Orosz A. A., Kránitz A.

FSK II.: Seprenyi M. – Hercz R. (Hegedűs K.), Mazán B., Polgárdi Sz., Vámos A., Vad Z., Zs. Nagy B., Varga J., Vígh L. Cs., Kiss B., Fábián O. O. (Dóczi A. D.) vezetőedző: Fábián Ottó Olivér

Gólszerzők: Kukla D. 10. p. (11-esből), 19. p., 75. p., Szabó T. 23. p., Kukla L. Gy. 51. p., Puporka E. 62. p.

FÁBIÁN OTTÓ OLIVÉR: – Tartalékos kerettel tudtunk felállni és ezen kívül még a játékvezetői ítéletek is sújtották a csapatot. A 10. percben egy jogtalan 11-essel szerzett vezetést a hazai csapat, majd egy jogtalan szabadrúgás utáni keveredésből már 2-0 volt az eredmény, míg mi csak pontrúgásokból tudtunk veszélyeztetni, amelyeket nem sikerült gólra váltanunk. A félidei 3-0-s eredmény lélektanilag megtört minket, ezért a második játékrészben hiába jutottunk többször is szép játékkal az ellenfél kapuja elé, gólt nem tudtunk szerezni.