Sikeres főpróba

5. felkészülési mérkőzés

Füzesgyarmat, 2022. július 24. 17:00 óra

Ezen a mérkőzésen már látszódott, hol tartunk az edzésmunkában, frissebbek, dinamikusabbak voltunk. Az első félidőben Szilágyi beadása után Cigan fejjel volt eredményes, a második játékrészben pedig lábbal vette be ugyanő a makói kaput, 18-20 méterről emelte be a hálóba a játékszert. Ellenfelünk tompán mozgott, lehetősége sem volt, mi pedig sikeres főpróbát tudhatunk magunk mögött. Ennek folytatását remélve fogadjuk jövő héten az 1. bajnoki fordulóban a DEAC csapatát.

Füzesgyarmati SK – Makó FC 2-0 (1-0)

FSK: Fildan C. F. – Achim Á. S., Raducu C. S., Vasilijevic N., Toca B.-F. (Bajor T. A.), Oltean S. A. (Urbanowski C. P.), Cigan C.-L. (Szabó B.), Achim S. Z. (Kis Sz.), Bódis I. N., Szilágyi J. M. (Kiss G.), Orovecz Á. (Bánfi D.) vezetőedző: Szabados Tamás szakmai koordinátor: Boros Tibor

Cserék: Zsibrita G., Már Á.

MFC I. félidő: Bordás D. – Heidrich B. M., Sirokmán Z., Sziklási G., Csányi Á., Lévai N., Sili L., Nikic N., Pócs T., Popgeorgiev P., Vladul S. (Széll K. J.) vezetőedző: Siha Zsolt

II. félidő: Ásós D. – Varga R., Belanka D., Seres B., Zámbori D., Borbély B., Rózsahegyi D. S., Juhász J., Rabecz V. R., Frank B., Széll K. J. (Kiss L.)

Gólszerző: Cigan C.-L. 21. p., 51. p.

BOROS TIBOR:- Minden tekintetben bajnoki főpróbának szántuk a találkozót, míg a vendégek kísérletezgettek is, ami a játékuk összképén egyértelműen meglátszott. Hatvan percen át a tavalyi arcunkat mutattuk, csak stabilabbak voltunk. Új elemnek számít, hogy a cserékkel most nem zavart okoztunk, hanem érdemben meccseltünk velük.